Karel Toman (1889) - U kostela

Akvarel, 36x24 cm. Signováno vlevo dole Karel Toman 36. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - ?

84232. U kostela
Zbývá:9 dnů, 20 hodin
Konec dražby:12.10.2022 20:35:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 700 Kč