Karel Toman (1889) - U kostela

Akvarel, 36x24 cm. Signováno vlevo dole Karel Toman 36. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: 1889 - ?

84232. U kostela
Dražba ukončena:12.10.2022 20:43:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč