Karel Toman

40650. Terč

popis: Litografie, 43x32 cm. Signováno vpravo dole K. Toman. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1931-2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

dražba ukončena: 12.02.2020 22:20:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 18.01.2020 15:33:34 4469