Karel Toman (1889) - Štrbské pleso

Akvarel, 30x40 cm. Signováno vlevo dole Karel Toman 36. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 47 cm

o autorovi: 1889 - ?

82304. Štrbské pleso
Dražba ukončena:07.08.2022 20:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč