Karel Toman - Soubor 2 prací - Uličky

Barevný lept, 12x13 cm a 16x12 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Karel Toman. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy i listy mírně poškozeny.

o autorovi: 1931-2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

307077. Soubor 2 prací - Uličky
Dražba ukončena:25.12.2020 20:54:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč