Karel Toman (1889) - Soubor 2 akvarelů: Radhošť a okolí Bocova a Městské zákoutí

Akvarely, 42x41 cm a 41x41 cm. Signovány vlevo dole Karel Toman. Rámy, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1889 - ?

24599. Soubor 2 akvarelů: Radhošť a okolí Bocova a Městské zákoutí
Dražba ukončena:15.11.2018 20:52:07
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 900 Kč