Karel Toman (1889) - Samota v zasněžené krajině

Akvarel, 36x55 cm. Signováno vlevo dole Karel Toman. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 76 cm

o autorovi: 1889 - ?

113622. Samota v zasněžené krajině
Dražba ukončena:24.03.2024 21:16:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč