Karel Toman

69439. Pokušení I.

popis: Litografie, 24/40, 54x39 cm. Signováno vpravo dole tužkou K. Toman 92. Volný list.

o autorovi: 1931-2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

zbývá: 8 dnů, 6 hodin

konec dražby: 08.12.2021 20:39:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč