Karel Toman

40557. Pokušení I.

popis: Litografie, 53x39 cm. Signováno vpravo dole K. Toman 92. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1931-2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

dražba ukončena: 12.02.2020 20:47:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 18.01.2020 15:24:59 4469