Akvarel, 35x27 cm. Signováno vpravo dole K. Toman 29. Rám, sklo.
Nejdelší strana: 49 cm
o autorovi: 1931-2000
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč