Karel Toman - Podzim v březovém háji

Akvarel, 35x27 cm. Signováno vpravo dole K. Toman 29. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 49 cm

o autorovi: 1931-2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

86776. Podzim v březovém háji
Dražba ukončena:20.11.2022 20:20:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč