Karel Toman - Na samotě

Akvarel, 35x49 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1931-2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

306606. Na samotě
Dražba ukončena:15.11.2020 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč