Karel Toman - Městské zákoutí

Barevný lept, 14x9 cm. Signováno vpravo dole K. Toman 24. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1931-2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

308481. Městské zákoutí
Dražba ukončena:27.04.2021 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč