Karel Toman (1889) - Libocký kostelík

Nejdelší strana: 65 cm

Akvarel, 44x56 cm. Signováno vlevo dole Karel Toman. Rám, sklo.

o autorovi: 1889 - ?

129193. Libocký kostelík
Dražba ukončena:17.11.2024 21:19:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč