Karel Toman (1889) - Krajina u Trosek

Akvarel, 37x49 cm. Signováno vlevo dole Karel Toman. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1889 - ?

120743. Krajina u Trosek
Dražba ukončena:28.07.2024 21:09:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč