Karel Toman (1889) - Krajina s kostelíkem

Kombinovaná technika, 44x60 cm. Signováno vlevo dole Karel Toman. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1889 - ?

114667. Krajina s kostelíkem
Dražba ukončena:14.04.2024 21:42:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč