Karel Toman (1889) - Krajina

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole K. Toman 62. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen, malba poškozena.

o autorovi: 1889 - ?

106795. Krajina
Dražba ukončena:10.12.2023 21:51:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč