Karel Toman - Kostel

Akvarel. 42x43 cm. Signováno vlevo dole Karel Toman. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1931-2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

302849. Kostel
Dražba ukončena:25.12.2019 20:16:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 600 Kč