Kombinované techniky, 12x18 cm a 13x15 cm. Signovány vlevo dole K. Toman. Rámy, skla.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny.
o autorovi: 1931-2000
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč