Karel Toman (1889) - Konvolut 2 prací -  Březový háj a V lese

Akvarely, 34x29 cm. Signovány K. Toman 29. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1889 - ?

115315. Konvolut 2 prací - Březový háj a V lese
Dražba ukončena:05.05.2024 20:46:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč