Karel Toman (1889) - Klášter Na Zbořenci

Akvarel, 36x48 cm. Signováno vlevo dole Karel Toman 38. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1889 - ?

308142. Klášter Na Zbořenci
Dražba ukončena:03.04.2021 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč