Karel Toman (1889) - Katedrála v Užhorodě

Akvarel, 34x29 cm. Signováno vlevo dole Karel Toman 1930/8. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - ?

300628. Katedrála v Užhorodě
Dražba ukončena:07.09.2019 20:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč