Karel Toman - Karlštejn

Akvarel, 29x21 cm. Signováno vlevo dole Karel Toman. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1931-2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

77971. Karlštejn
Dražba ukončena:15.05.2022 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč