Karel Toman -  Karlštejn

Lept, 17x13 cm. Signováno vpravo dole K. Toman 26. Volný list.

Pozn.: Papír mimo tiskovou plochu mírně poškozen.

o autorovi: 1931-2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

26532. Karlštejn
Dražba ukončena:16.01.2019 22:11:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 05.01.2019 20:52:00 2902