Karel Toman (1889) - Horská stezka ve Vysokých Tatrách

Akvarel, 37x35 cm, signováno vpravo dole K. Toman 33, nalepeno na kartonu.

o autorovi: 1889 - ?

14040. Horská stezka ve Vysokých Tatrách
Dražba ukončena:15.11.2017 19:59:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:2 600 Kč