Karel Toman - Horská krajina pod sněhem

Akvarel, 24x40 cm. Signováno vlevo dole Karel Toman. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Papír v místě poškozen.

o autorovi: 1931-2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

308948. Horská krajina pod sněhem
Dražba ukončena:12.06.2021 20:10:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč