Karel Toman

308948. Horská krajina pod sněhem

popis: Akvarel, 24x40 cm. Signováno vlevo dole Karel Toman. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír v místě poškozen.

o autorovi: 1931-2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

dražba ukončena: 12.06.2021 20:10:21

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč