Karel Toman (1889) - Chalupa na samotě

Akvarel, 45x60 cm. Signováno vlevo dole Karel Toman. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - ?

71965. Chalupa na samotě
Dražba ukončena:02.01.2022 21:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč