Karel Toman (1889) - Cesta vřesem

Olej na plátně, 61x76 cm. Signováno vpravo dole Toman 1937. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Rodina současného majitele získala dílo přímo od autora.

Nejdelší strana: 96 cm

o autorovi: 1889 - ?

94430. Cesta vřesem
Dražba ukončena:07.05.2023 20:31:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč