Karel Toman - Cesta do vsi

Akvarel, 30x39 cm. Signováno vlevo dole Karel Toman. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1931-2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

306610. Cesta do vsi
Dražba ukončena:15.11.2020 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč