Karel Toman (1889) - Bukovec u Volov

Akvarel, 50x33 cm. Signováno vlevo dole Karel Toman 37. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 72 cm

o autorovi: 1889 - ?

101721. Bukovec u Volov
Dražba ukončena:10.09.2023 20:39:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč