Karel Toman (1889) - Břízky u chalup

Akvarel, 30x40 cm. Signováno vlevo dole Karel Toman. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1889 - ?

78256. Břízky u chalup
Dražba ukončena:15.06.2022 22:28:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč