Karel Toman (1889) - Beskydy

Akvarel, 38x48 cm. Signováno vlevo dole Karel Toman. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1889 - ?

81786. Beskydy
Dražba ukončena:17.08.2022 20:53:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč