Karel Teissig - Zátiší se zmrzlinou

Kombinovaná technika (Acrylit, olej, enkaustika) 21x15 cm. Signováno vpravo dole Teissig 74. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi:
1925 - 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
77144. Zátiší se zmrzlinou
Dražba ukončena:25.05.2022 20:23:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč