Karel Teissig - Vyšehrad

Kombinovaná technika, 43x60 cm. Signováno dole uprostřed Teissig 45 březen. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi:
1925 - 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč

71714. Vyšehrad
Dražba ukončena:27.01.2022 20:49:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč