Karel Teissig - Dívky

Kombinovaná technika, 40x57 cm. Signováno vpravo nahoře Karel Teissig 1947. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi:
1925 - 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč

vydraženo top
118147. Dívky
Dražba ukončena:23.06.2024 21:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč