Karel Teissig - 3 litografie

Serigrafie, 2x 20x14 cm a 1x 19x19 cm. Signovány. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi:
1925 - 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč

81821. 3 litografie
Dražba ukončena:17.08.2022 21:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 17.08.2022 21:22:49 1968
500 Kč 16.08.2022 11:55:23 9364