Karel Svolinský - Zátiší s kyticí a ptáčky

Litografie, 43x35 cm. Signováno vpravo dole K. Svolinský 1938. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. List mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

50431. Zátiší s kyticí a ptáčky
Dražba ukončena:15.10.2020 20:33:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč