Karel Svolinský - Soubor 116 prací - Ex libris a PF

Ex Libris - Různé grafické techniky, od 8x5 cm do 13x9 cm. 37x Signováno tužkou K. Svolinský, 56x nesignováno.
PF - Různé grafické techniky, od 7x4 cm do 21x13 cm. Nesignováno.

Pozn.: Brožury, pozvánky na výstavy. Některé listy mírně poškozeny.
Pozn.: Některé listy mírně poškozeny.

o autorovi: 1896 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

50427. Soubor 116 prací - Ex libris a PF
Dražba ukončena:15.10.2020 20:07:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč