Karel Svolinský - Postavy

Dřevoryt, 40x26 cm. Signováno vlevo dole tužkou Svolinský. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

61897. Postavy
Dražba ukončena:11.07.2021 21:04:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč