Karel Svolinský - Na kraji lesa

Olej na kartonu, 20x25 cm. Signováno vlevo dole K. Svolinský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

51649. Na kraji lesa
Dražba ukončena:28.10.2020 20:26:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč