Karel Svolinský

67906. Mladý flétnista

popis: Zinkografie, 27x21 cm. Signováno vpravo dole K. Svolinský. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1986
Narodil se v Olomouci. Malíř, grafik a ilustrátor, scénograf školení: - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Štěpán Zalešák, Bohumil Kafka a František Kysela) dílo: - inspirace lidovými tradicemi a folklórem - realizace v katedrále sv. Víta v Praze (vitráže, mozaiky), olomoucký orloj.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

zbývá: 8 dnů, 18 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:45:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč