Karel Svolinský - Mladík s flétnou

Kresba, 27x21 cm. Signováno vpravo dole K. Svolinský. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

16737. Mladík s flétnou
Dražba ukončena:28.02.2018 21:51:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč