Karel Svolinský - Mladí tanečníci

Kresba, 50x38 cm. Signováno vpravo dole K. Svolinský 1954. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

25367. Mladí tanečníci
Dražba ukončena:29.11.2018 21:38:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč