Karel Svolinský - Kytička

Akvarel, 14x17 cm. Signováno vpravo dole K. Svolinský 1956. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta zašpiněna.

o autorovi: 1896 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

28418. Kytička
Dražba ukončena:14.03.2019 18:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč