Karel Svolinský - Konvolut 2 litografií-Květiny

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

2x litografie, 46x37 cm a 46x38 cm. Obě signovány tužkou K. Svolinský. Volné listy.

Pozn.: Na tyto grafické práce byl použit kvalitní papír Holland a J. W. Zanders 1939.

o autorovi: 1896 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

92057. Konvolut 2 litografií-Květiny
Dražba ukončena:12.03.2023 20:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč