Karel Svolinský - Klaun

Olej na kartonu, 28x22 cm. Signováno dole uprostřed K. Svolinský. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 53 cm

o autorovi: 1896 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

88733. Klaun
Dražba ukončena:25.01.2023 20:43:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč