Karel Svolinský - Kašpárek

Akvarel, 25x17 cm. Signováno vpravo dole K. Svolinský 1956. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

24560. Kašpárek
Dražba ukončena:15.11.2018 20:32:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 600 Kč