Karel Svolinský - Dívka s ocúny

Akvarel, 44x32 cm. Signováno vpravo dole K. Svolinský. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1896 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

88369. Dívka s ocúny
Dražba ukončena:08.01.2023 20:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč