Karel Svolinský - Dívka

Akvarel, 30x23 cm. Signováno dole uprostřed tužkou K. Svolinský. Rám, sklo.

Pozn.: Papír mimo obrazovou plochu zašpiněn.

o autorovi: 1896 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

57000. Dívka
Dražba ukončena:18.03.2021 20:31:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč