Karel Svolinský - Děvče s kytičkou

Akvarel, 27x20 cm. Signováno vpravo dole K. Svolinský. Rám, sklo.

o autorovi: 1896 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

24555. Děvče s kytičkou
Dražba ukončena:15.11.2018 20:28:19
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 800 Kč