Karel Svolinský

58025. Červené ryby

popis: Litografie, 37x45 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1896 - 1986
Narodil se v Olomouci. Malíř, grafik a ilustrátor, scénograf školení: - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Štěpán Zalešák, Bohumil Kafka a František Kysela) dílo: - inspirace lidovými tradicemi a folklórem - realizace v katedrále sv. Víta v Praze (vitráže, mozaiky), olomoucký orloj.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

zbývá: 1 dnů, 2 hodin

konec dražby: 14.04.2021 19:30:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 10.04.2021 17:26:33 7011