Karel Svolinský - Blaničtí rytíři

Litografie, 37x28 cm. Signováno vpravo dole tužkou K. Svolinský. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

47077. Blaničtí rytíři
Dražba ukončena:15.07.2020 22:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč